5-1245-1.5S
3M3M
5-1245-1.5S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5-1245-1.5S
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena 1.5/PK" SQUARE - 5/PK
Fitxak: 1.5-1245-1.5S.pdf2.5-1245-1.5S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
5-1245-1.5Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5-1245-1.5S fabrikatzailea 3M
deskribapena 1.5/PK" SQUARE - 5/PK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6176 pcs Datuen fitxa 1.5-1245-1.5S.pdf2.5-1245-1.5S.pdf
Zabalera 1.500" (38.10mm) Mota Shielding Sheet
Lodiera - orokorra 0.004" (0.10mm) forma Square
Series 1245 Beste izenak 3M155915
5-1245-1.5S-ND
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Embossed Copper Foil Luzera 1.500" (38.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Atxikidura Non-Conductive, Single Sided
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5-1245-1/2
5-1245-1/2
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: 1/2" CIRCLES - 5/PK
Stockean: 6866 pcs
Deskarga: 5-1245-1/2.pdf
RFQ
5-1245-1/2-3R
5-1245-1/2-3R
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: 1/2" X 3" RECTANGLES - 5/PK
Stockean: 5866 pcs
Deskarga: 5-1245-1/2-3R.pdf
RFQ
deskribapena: 1"X 4" RECTANGLES - 5/PK
Deskarga: 5-1245-1-4R.pdf
deskribapena: 1" CIRLCLE - 5/PK