45-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 45-50-3903-BLACK
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DUCT CLOTH BLACK 45"X 50YDS
Fitxak: 45-50-3903-BLACK.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 362 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 362 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
45-50-3903-BLACKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 45-50-3903-BLACK fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DUCT CLOTH BLACK 45"X 50YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 362 pcs Datuen fitxa 45-50-3903-BLACK.pdf
Zabalera 45.00" (1.14m) Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max
Zinta mota Duct Cloth Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series 3903
Luzera 150' (45.7m) 50 yds Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore Black Babeskopia, Garraiolaria Vinyl
Atxikidura Rubber
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: EAO
deskribapena: ENCLOSURE 1 MOUNTING HOLE YELLOW
Stockean: 5695 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: EAO
deskribapena: CONFIG SW BODY PUSHBUT NON-ILLUM
Stockean: 1049 pcs
Deskarga:
RFQ
45-50-3903-WHITE
45-50-3903-WHITE
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DUCT CLOTH WHITE 45"X 50YDS
Stockean: 380 pcs
Deskarga: 45-50-3903-WHITE.pdf
deskribapena: BLIND PLUG BLACK PLASTIC
45-506.2A00
45-506.2A00
deskribapena: BLIND PLUG SILVER METAL SHINY
Stockean: 487 pcs
45-50J.1400
45-50J.1400
deskribapena: EMERGENCY-STOP LEGEND SELF-ADHES
deskribapena: BLIND PLUG SILVER METAL SANDGREY
Stockean: 467 pcs
45-50-3903-BLUE
45-50-3903-BLUE
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DUCT CLOTH BLUE 45"X 50YDS
Stockean: 390 pcs
Deskarga: 45-50-3903-BLUE.pdf
fabrikatzaileak: GC Electronics
deskribapena: CBL POWER SPLIT 12"