4466W-1S-256
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4466W-1S-256
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COAT WHT 1"X 1" 256/PK
Fitxak: 4466W-1S-256.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
4466W-1S-256ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4466W-1S-256 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COAT WHT 1"X 1" 256/PK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4120 pcs Datuen fitxa 4466W-1S-256.pdf
Zabalera 1.00" (25.40mm) Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Tenperatura barrutia 120°F (49°C) Max
Zinta mota Double Coated, Double Sided Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series 4466W
Luzera 1.00" (25.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant