4032W-1X2-324
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4032W-1X2-324
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COAT NAT 1"X 2" 324/PK
Fitxak: 4032W-1X2-324.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
4032W-1X2-324ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4032W-1X2-324 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COAT NAT 1"X 2" 324/PK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1175 pcs Datuen fitxa 4032W-1X2-324.pdf
Zabalera 1.00" (25.40mm) Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm) Tenperatura barrutia 220°F (104°C) Max
Zinta mota Double Coated, Double Sided Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 24 Months Series 4032
Luzera 2.00" (50.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore Natural Babeskopia, Garraiolaria Polyurethane Foam
Atxikidura Acrylic, 100
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
40331C
40331C
fabrikatzaileak: Murata Power Solutions
deskribapena: FIXED IND 330UH 540MA 610 MOHM
Stockean: 52096 pcs
Deskarga: 40331C.pdf
RFQ
deskribapena: FIXED IND 33UH 1.66A 54 MOHM
Stockean: 54566 pcs
Deskarga: 40330C.pdf
RFQ
4032W-1X1-324
4032W-1X1-324
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DBL COAT NAT 1"X 1" 324/PK
Deskarga: 4032W-1X1-324.pdf
4032-T-B1_B_868
4032-T-B1_B_868
fabrikatzaileak: Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena: TX TESTCARD 4032 434MHZ REV B1
Deskarga: 4032-T-B1_B_868.pdf
fabrikatzaileak: Fair-Rite Products Corp.
deskribapena: 33 ROD
Deskarga:
4032-T-B1_B_915
4032-T-B1_B_915
deskribapena: TX TESTCARD 4032 868MHZ REV B1
Deskarga: 4032-T-B1_B_915.pdf
deskribapena: 33 ROD
Deskarga:
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DBL COAT NAT 1"X 3" 216/PK
Deskarga: 4032W-1X3-216.pdf
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH SNAP ACTION SS FORM
4033
fabrikatzaileak: B&K Precision
deskribapena: 50 MHZ PULSE GENERATOR