40-50-3903-WHITE
3M3M
40-50-3903-WHITE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40-50-3903-WHITE
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DUCT CLOTH WHITE 40"X 50YDS
Fitxak: 40-50-3903-WHITE.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 426 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 426 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
40-50-3903-WHITEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40-50-3903-WHITE fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DUCT CLOTH WHITE 40"X 50YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 426 pcs Datuen fitxa 40-50-3903-WHITE.pdf
Zabalera 40.00" (1.02m) Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max
Zinta mota Duct Cloth Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series 3903
Luzera 150' (45.7m) 50 yds Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore White Babeskopia, Garraiolaria Vinyl
Atxikidura Rubber
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
40-516-11S
40-516-11S
fabrikatzaileak: Aries Electronics, Inc.
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD
Stockean: 8492 pcs
Deskarga: 40-516-11S.pdf
RFQ
40-50TPP-S
40-50TPP-S
fabrikatzaileak: Anaren
deskribapena: RF ATTENUATOR 50OHM
Stockean: 10224 pcs
Deskarga: 40-50TPP-S.pdf
RFQ
Deskarga: 40-516-11.pdf
40-50-3903-BLUE
40-50-3903-BLUE
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DUCT CLOTH BLUE 40"X 50YDS
Stockean: 380 pcs
Deskarga: 40-50-3903-BLUE.pdf
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS TIN
Deskarga: 40-516-10.pdf
40-5-10-LF-LN
40-5-10-LF-LN
fabrikatzaileak: Birtcher / Pentair
deskribapena: PCB RETAINER, NUT & WASHER, 5"
Deskarga: 40-5-10-LF-LN.pdf
40-5-12-T
40-5-12-T
deskribapena: PCB RETAINER, TAPPED, 6"
Deskarga: 40-5-12-T.pdf
40-50-3903-GREEN
40-50-3903-GREEN
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DUCT CLOTH GREEN 40"X 50YDS
Stockean: 436 pcs
Deskarga: 40-50-3903-GREEN.pdf
40-50TPP
40-50TPP
fabrikatzaileak: Anaren
Deskarga: 40-50TPP.pdf
40-50RE
40-50RE
deskribapena: RF ATTENUATOR 50OHM 5%