3M 401+ CIRCLE-0.563"-2000
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3M 401+ CIRCLE-0.563"-2000
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE GREEN 2000/ROLL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
3M 401+ CIRCLE-0.563"-2000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3M 401+ CIRCLE-0.563"-2000 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE GREEN 2000/ROLL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4730 pcs Datuen fitxa
Zabalera 0.56" (14.30mm) 9/16" dia Usage Masking, Protection, Sealing
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm) Tenperatura barrutia -