3M 201+ CIRCLE-0.313"-2000
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3M 201+ CIRCLE-0.313"-2000
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE MASK NAT 5/16" DIA 2000/RL
Fitxak: 1.3M 201+ CIRCLE-0.313"-2000.pdf2.3M 201+ CIRCLE-0.313"-2000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
3M 201+ CIRCLE-0.313"-2000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3M 201+ CIRCLE-0.313"-2000 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE MASK NAT 5/16" DIA 2000/RL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 0.31" (7.87mm) 5/16" dia Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0044" (4.4 mils, 0.112mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max
Zinta mota Masking Apal Life Start -
Apalategia - Series 201+
Beste izenak 3M 201+ CIRCLE-0.313"-2000-ND
3M201+CIRCLE-0.313"-2000
Luzera -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kolore Natural
Babeskopia, Garraiolaria Crepe Paper Atxikidura Rubber
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3M 201+ CIRCLE-0.625
3M 201+ CIRCLE-0.625"-2000
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE MASK NAT 5/8" DIA 2000/RL
Stockean: 5350 pcs
Deskarga: 3M 201+ CIRCLE-0.625"-2000.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE MASK NAT 11/16" DIA 1000/RL
Stockean: 6017 pcs
Deskarga: 3M 201+ CIRCLE-0.688"-1000.pdf
RFQ
3M 201+ 9.25
3M 201+ 9.25" X 1.25"-100
deskribapena: TAPE MASK 9 1/4"X 1 1/4" 100/RL
Deskarga: 3M 201+ 9.25" X 1.25"-100.pdf
deskribapena: TAPE MASK NAT 1/2" DIA 2000/RL
deskribapena: TAPE MASK NAT 7/16" DIA 2000/RL
3M 201+ 9
3M 201+ 9" X 9.25"-25
deskribapena: TAPE MASK NAT 9"X 9 1/4" 25/RL
Deskarga: 3M 201+ 9" X 9.25"-25.pdf
deskribapena: TAPE MASK NAT 1/8" DIA 2000/RL
deskribapena: TAPE MASK NAT 3/8" DIA 2000/RL
3M 201+ 9.25" X 9.25"-25
deskribapena: TAPE MASK 9 1/4"X 9 1/4" 25/RL
Deskarga: 3M 201+ 9.25" X 9.25"-25.pdf