3939-24MMX55M
3M3M
3939-24MMX55M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3939-24MMX55M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DUCT CLOTH SIL 15/16"X 60YD
Fitxak: 3939-24MMX55M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
3939-24MMX55Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3939-24MMX55M fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DUCT CLOTH SIL 15/16"X 60YD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10670 pcs Datuen fitxa 3939-24MMX55M.pdf
Zabalera 0.94" (24.00mm) 15/16" Usage Packaging, Sealing, Splicing
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0090" (9.0 mils, 0.229mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C)
Zinta mota Duct Cloth Apal Life Start -
Apalategia - Series 3939
Packaging Roll Beste izenak 00021200855610
3939-24MMX55M-ND
393924MMX55M
3M157325
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera 180' (55.0m) 60 yds
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kolore Silver
Babeskopia, Garraiolaria Polyethylene over Cloth Atxikidura Rubber
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
393MWR400K
393MWR400K
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP FILM 0.039UF 400VDC AXIAL
Stockean: 305050 pcs
Deskarga: 393MWR400K.pdf
RFQ
3939-72MMX55M
3939-72MMX55M
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DUCT CLOTH SIL 2.83"X 60YDS
Stockean: 3928 pcs
Deskarga: 3939-72MMX55M.pdf
RFQ
3937
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: 4LUG 4WD SPINDLE NUT SKT 1/2 TON
Deskarga:
3939D
3939D
deskribapena: 38MM OIL CANISTER SKT