3801A/16-300
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3801A/16-300
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CBL RIBN 16COND 0.050 BLACK 300'
Fitxak: 3801A/16-300.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 759 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
90 pcs
  • Mezua
3801A/16-300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3801A/16-300 fabrikatzailea 3M
deskribapena CBL RIBN 16COND 0.050 BLACK 300' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 759 pcs Datuen fitxa 3801A/16-300.pdf
Wire Gauge 26 AWG Tentsioa 300V
estali Unshielded Series 3801A
Zinta zinta 0.800" (20.32mm) Zinta lodiera 0.039" (0.99mm)
balorazio UL Style 2651 Pitch 0.050" (1.27mm)
Beste izenak 00051119913958
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C
Zuzendarien kopurua 16 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 300.0' (91.44m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Jacket kolorea Black Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Isolamenduaren erresistentzia 10 GOhm Lehen Zuzendari Mark -
Ezaugarriak Zippable Deskribapen zehatza Flat Ribbon Cable Black 16 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 300.0' (91.44m)
Zuzendaria Strand 7 Strands / 34 AWG Zuzendaria Materiala Copper, Tinned
Kable mota Flat Cable
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3801A/20
3801A/20
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: ROUND 20 COND FLT CABLE BLK 300'
Stockean: 576 pcs
Deskarga:
RFQ
38020
fabrikatzaileak: Altech Corporation
deskribapena: BLOCK PWR DISTRIB 1POS
Stockean: 2418 pcs
Deskarga: 38020.pdf
RFQ
380180
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: BOX STEEL 18.03"L X 15.04"W
Stockean: 112 pcs
Deskarga:
3801A/14
3801A/14
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: ROUND 9 COND FLT CABLE BLK 300'
Stockean: 883 pcs
fabrikatzaileak: FLIR
deskribapena: PASSIVE COMPONENT LCR METER
Stockean: 384 pcs
Deskarga: 380193.pdf
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: BOX STEEL 35.98"L X 24.02"W
Stockean: 48 pcs
deskribapena: BOX STEEL UNPAINTED 30"L X 20"W
Stockean: 64 pcs
deskribapena: BOX S STEEL 12.05"L X 12.05"W
Stockean: 2751 pcs
fabrikatzaileak: Adafruit
deskribapena: TT MOTOR ALL-METAL GEARBOX
deskribapena: BOX S STEEL 9.02"L X 5.98"W
3801A/09
3801A/09
deskribapena: CBL RIBN 9COND 0.050 BLACK 300'
Deskarga: 3801A/09.pdf