3765-144MX132M
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3765-144MX132M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE LABEL PROTECTION 144MMX132M
Fitxak: 3765-144MX132M.pdf
  • Mezua
3765-144MX132Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3765-144MX132M fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE LABEL PROTECTION 144MMX132M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5007 pcs Datuen fitxa 3765-144MX132M.pdf
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm)
Erresistentzia termikoa Polypropylene Film Zinta zabalera - Geh -
Zinta mota 40 ~ 220°F (4 ~ 104°C) Tape included Label Protection
estali 432' (132m) 144 yds Series Tartan™ 3765
Torlojuaren tamaina Acrylic RoHS egoera Roll
Beste izenak 00021200731624
3765144MX132M
Material lodiera 5.67" (144.00mm)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 3765-144MX132M deskribapena TAPE LABEL PROTECTION 144MMX132M
Kolore Clear Kable mota -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3764AE
3764AE
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: HOT MELT ADHESIVE 1 = 11LB BOX
Stockean: 485 pcs
Deskarga: 3764AE.pdf
RFQ
3765
fabrikatzaileak: Inspired LED
deskribapena: 12V, MEAN WELL 60W CONSTANT CURR