373-CLEAR-48MMX50M
3M3M
373-CLEAR-48MMX50M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 373-CLEAR-48MMX50M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
Fitxak: 373-CLEAR-48MMX50M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
373-CLEAR-48MMX50Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 373-CLEAR-48MMX50M fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6516 pcs Datuen fitxa 373-CLEAR-48MMX50M.pdf
Zabalera 1.89" (48.00mm) Usage Packaging, Sealing, Splicing
Lodiera - Atzera, Garraiolaria 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm) Lodiera - Atxikidura 0.0009" (0.9 mils, 0.023mm)
Lodiera 0.0025" (2.5 mils, 0.064mm) Tenperatura barrutia -