3659/50SO
3M3M
3659/50SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3659/50SO
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100'
Fitxak: 1.3659/50SO.pdf2.3659/50SO.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 396 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 396 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
3659/50SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3659/50SO fabrikatzailea 3M
deskribapena CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 396 pcs Datuen fitxa 1.3659/50SO.pdf2.3659/50SO.pdf
Wire Gauge 28 AWG Tentsioa 300V
estali Shielded Series 3659
Zinta zinta 2.450" (62.23mm) Zinta lodiera -
balorazio UL Style 20267 Pitch 0.050" (1.27mm)
Beste izenak 00051111941959
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C
Zuzendarien kopurua 50 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 100.0' (30.48m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Jacket kolorea Black Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Isolamenduaren erresistentzia 10 GOhm Lehen Zuzendari Mark Red
Ezaugarriak Zippable Deskribapen zehatza Flat Ribbon Cable Black 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable, Round Jacket 100.0' (30.48m)
Zuzendaria Strand 7 Strands / 36 AWG Zuzendaria Materiala Copper, Tinned