3644B/100 100SF
3M3M
3644B/100 100SF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3644B/100 100SF
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena MULTI-PAIR 100COND 28AWG 50'
Fitxak: 1.3644B/100 100SF.pdf2.3644B/100 100SF.pdf3.3644B/100 100SF.pdf
  • Mezua
3644B/100 100SFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3644B/100 100SF fabrikatzailea 3M
deskribapena MULTI-PAIR 100COND 28AWG 50' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Wire Gauge 28 AWG Tentsioa 150V
Usage Communication, Computer, Control Ezkutu mota Foil, Braid
Ezkutu materiala Aluminum; Copper, Tinned Ezkutuaren estaldura 100%, 90%
Series 3644X balorazio -
Beste izenak MB100T-50 Tenperatura operatiboa -
Zuzendarien kopurua 100 (50 Pair Twisted) Luzera 50.00' (15.24m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Beige
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0260" (0.660mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.440" (11.18mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 100 (50 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair Cable Beige 28 AWG Foil, Braid 50.00' (15.24m) Zuzendaria Strand 7/36
Zuzendaria Materiala Copper, Tinned Zuzendaritza isolatzailea Polyolefin (PO)
Kable mota Multi-Pair
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3644B/14 300
3644B/14 300
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: MULTI-PAIR 14COND 28AWG 300'
Stockean: 194 pcs
Deskarga: 3644B/14 300.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: MULTI-PAIR 16COND 28AWG 300'
Stockean: 194 pcs
Deskarga: 3644B/16 300.pdf
RFQ
3644B/16 100SF
3644B/16 100SF
deskribapena: MULTI-PAIR 16COND 28AWG 100'
Stockean: 443 pcs
Deskarga: 3644B/16 100SF.pdf
3644A/36-100'
3644A/36-100'
deskribapena: RND SHLD JCKT CBL 36 BLA 100'
Stockean: 329 pcs
Deskarga:
3644B/16
3644B/16
deskribapena: CABLE 16 COND 100' SHLD TWST
Stockean: 726 pcs
Deskarga: 3644B/16.pdf
3644A/50 100
3644A/50 100
deskribapena: RND SHLD JCKT CBL 50 BLA 100'
Stockean: 299 pcs
Deskarga:
3644A/40
3644A/40
deskribapena: MULTI-PAIR 40COND 28AWG BLK SHLD
Stockean: 103 pcs
Deskarga: 3644A/40.pdf
3644A/68
3644A/68
deskribapena: MULTI-PAIR 68COND 28AWG BLK SHLD
Stockean: 60 pcs
Deskarga: 3644A/68.pdf
3644B/100 200
3644B/100 200
deskribapena: MULTI-PAIR 100COND 28AWG 200'
Stockean: 71 pcs
Deskarga: 3644B/100 200.pdf
3644A/30
3644A/30
deskribapena: RND SHLD JCKT CBL 30 BLA 300'
Stockean: 124 pcs
3644A/36 300'
3644A/36 300'