3625/32SF
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3625/32SF
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CBL RIBN 32COND 0.039 GRAY 30M
Fitxak: 1.3625/32SF.pdf2.3625/32SF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
3625/32SFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3625/32SF fabrikatzailea 3M
deskribapena CBL RIBN 32COND 0.039 GRAY 30M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1035 pcs Datuen fitxa 1.3625/32SF.pdf2.3625/32SF.pdf
Wire Gauge 28 AWG Tentsioa 300V
estali Unshielded Series 3625
Zinta zinta 1.260" (32.00mm) Zinta lodiera 0.035" (0.89mm)
balorazio UL Style 2651 Pitch 0.039" (1.00mm)
Beste izenak 00051119917604
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C
Zuzendarien kopurua 32 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 98.4' (30.00m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Jacket kolorea Gray Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Isolamenduaren erresistentzia 10 GOhm Lehen Zuzendari Mark Red
Ezaugarriak Zippable Deskribapen zehatza Flat Ribbon Cable Gray 32 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 98.4' (30.00m)
Zuzendaria Strand 7 Strands / 36 AWG Zuzendaria Materiala Copper, Tinned