3600B/68SF
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3600B/68SF
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CABLE 68 COND 300' SF
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 54 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 54 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
3600B/68SFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3600B/68SF fabrikatzailea 3M
deskribapena CABLE 68 COND 300' SF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 28 AWG Tentsioa 30V
Usage Communication, Computer, Control Ezkutu mota Foil, Braid
Ezkutu materiala Aluminum; Copper, Tinned Ezkutuaren estaldura 100%, 90%
Series 3600X balorazio -
Beste izenak 00051138597283
Tenperatura operatiboa -
Zuzendarien kopurua 68 (34 Pair Twisted) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Beige
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0260" (0.660mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.360" (9.14mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 68 (34 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair Cable Beige 28 AWG Foil, Braid Zuzendaria Strand 7/36