305-48MMX100M-CLEAR
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 305-48MMX100M-CLEAR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE BOX SEALING 1.89"X 109.3YD
Fitxak: 305-48MMX100M-CLEAR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
305-48MMX100M-CLEARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 305-48MMX100M-CLEAR fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE BOX SEALING 1.89"X 109.3YD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19961 pcs Datuen fitxa 305-48MMX100M-CLEAR.pdf
Zabalera 1.89" (48.00mm) Usage Sealing
Lodiera - Atzera, Garraiolaria 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm) Lodiera - Atxikidura 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
Lodiera 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm) Tenperatura barrutia -
Zinta mota Box Sealing Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series Tartan™ 305
Packaging Roll Beste izenak 00021200398094
305-48MMX100M-CLEAR-ND
30548MMX100MCLEAR
3M158827
XG700006081
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera 328' (100m) 109.3 yds
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kolore Clear
Babeskopia, Garraiolaria Polypropylene Film Atxikidura Acrylic
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: EDAC Inc.
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
Stockean: 7923 pcs
Deskarga: 305-086-521-202.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: ADAPTER TRS BKHD JACK - SMA JACK
Stockean: 1647 pcs
Deskarga: 305-1932.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: ebm-papst Inc.
deskribapena: M-8 INT. TOOTH WSHR
Deskarga:
305-48MMX914M-CLEAR
305-48MMX914M-CLEAR
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE BOX SEALING 1.89"X 1000YD
Deskarga: 305-48MMX914M-CLEAR.pdf
fabrikatzaileak: EDAC Inc.