30316-6002HB
3M3M
30316-6002HB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30316-6002HB
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 16POS DL STR GOLD
Fitxak: 30316-6002HB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
30316-6002HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30316-6002HB fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 16POS DL STR GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104915 pcs Datuen fitxa 30316-6002HB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series 303 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 00051111617748
30316-6002HB-ND
303166002HB
3M11931
SE008002062
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.366" (9.30mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.110" (2.79mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.236" (6.00mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post Flash Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Flash
Kontaktua Amaitu - Post Gold Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: CONN TERM BLK FEED THRU 12-28AWG
Stockean: 5897 pcs
Deskarga: 3031623.pdf
RFQ
30316-5002HB
30316-5002HB
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN HEADER 16POS DL R/A GOLD