3/4-18-RP16
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3/4-18-RP16
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COATED GRAY 3/4"X 18YDS
Fitxak: 3/4-18-RP16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
3/4-18-RP16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3/4-18-RP16 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COATED GRAY 3/4"X 18YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2097 pcs Datuen fitxa 3/4-18-RP16.pdf
Zabalera 0.75" (19.05mm) 3/4" Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0160" (16.0 mils, 0.406mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max