2540-5003UB
3M3M
2540-5003UB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2540-5003UB
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 40POS R/A GOLD T/H
Fitxak: 1.2540-5003UB.pdf2.2540-5003UB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1120 pcs
  • Mezua
2540-5003UBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2540-5003UB fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 40POS R/A GOLD T/H Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 34058 pcs Datuen fitxa 1.2540-5003UB.pdf2.2540-5003UB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series 2500 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 00076308707347
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 40
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.338" (8.59mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1.75A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.155" (3.94mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.243" (6.17mm)