2333-5211-TG
3M3M
2333-5211-TG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2333-5211-TG
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena PIN STRIP HEADER 33 PIN RIGHT AN
Fitxak: 2333-5211-TG.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2400 pcs
  • Mezua
2333-5211-TGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2333-5211-TG fabrikatzailea 3M
Kopurua eskuragarri 94548 pcs Datuen fitxa 2333-5211-TG.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series 2300 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 00051115582073
SE008014505
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 33
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 33 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.120" (3.05mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.318" (8.08mm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin-Lead Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
Stockean: 173152 pcs
Deskarga: 2333-3-00-50-00-00-07-0.pdf
RFQ
2333B
2333B
fabrikatzaileak: Aavid Thermalloy
deskribapena: HEAT SINK
Stockean: 27919 pcs
Deskarga: 2333B.pdf
RFQ
2334
fabrikatzaileak: Adafruit
deskribapena: BOX PLASTIC RED 3.62" LX2.48" W
Deskarga: 2334.pdf
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: TERM TURRET SNG
2333-6111-TG
2333-6111-TG
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: PIN STRIP HEADER 33 PIN STRAIGHT
Deskarga: 2333-6111-TG.pdf
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: PIN STRIP HEADER 33 PIN RIGHT AN
Deskarga: 2333-5111-TG.pdf
23330C
23330C
fabrikatzaileak: Murata Power Solutions
deskribapena: FIXED IND 33UH 640MA 497 MOHM