2318-5221-TG
3M3M
2318-5221-TG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2318-5221-TG
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena PIN STRIP HEADER 18 PIN RIGHT AN
Fitxak: 2318-5221-TG.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2200 pcs
  • Mezua
2318-5221-TGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2318-5221-TG fabrikatzailea 3M
Kopurua eskuragarri 101082 pcs Datuen fitxa 2318-5221-TG.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series 2300 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 00051115582769
SE008018308
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.242" (6.14mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.110" (2.79mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.318" (8.08mm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin-Lead Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2318-6211-TG
2318-6211-TG
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: PIN STRIP HEADER 18 PIN STRAIGHT
Stockean: 118962 pcs
Deskarga: 2318-6211-TG.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: TERM TURRET PIN L=5.61MM
Stockean: 214931 pcs
Deskarga: 2318-3-00-50-00-00-07-0.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: 3M
Deskarga: 2318-6221-TG.pdf
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: TERM TURRET PIN L=5.61MM SILVER
Deskarga: 2318-3-00-44-00-00-07-0.pdf
deskribapena: PIN STRIP HEADER 18 PIN RIGHT AN
2318-6211-TB
2318-6211-TB
Deskarga: 2318-6211-TB.pdf
deskribapena: TERM TURRET PIN
2318-H
2318-H
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 330UH 5.2A 67 MOHM TH