2306-6181TG
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2306-6181TG
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 6POS DL STR GOLD
Fitxak: 2306-6181TG.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
2306-6181TGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2306-6181TG fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 6POS DL STR GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7073 pcs Datuen fitxa 2306-6181TG.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Kinked Pin, Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series 2300 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.450" (11.43mm) Beste izenak 05111162988
SE008002914
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 6 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.120" (3.05mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.230" (5.84mm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin-Lead Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2306-6221-TG
2306-6221-TG
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: PIN STRIP HEADER 6 PIN STRAIGHT
Stockean: 98744 pcs
Deskarga: 2306-6221-TG.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN HEADER 6POS STR .230" GOLD
Stockean: 279887 pcs
Deskarga: 2306-6121-TG.pdf
RFQ
2306-H
2306-H
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 27UH 15.6A 8 MOHM TH
Deskarga: 2306-H.pdf
2306-6211-TB
2306-6211-TB
deskribapena: CONN STRIP HDR
Deskarga:
Deskarga: 2306-6111-TB.pdf
deskribapena: PIN STRIP HEADER 6 PIN RIGHT ANG