2214-72MMX55M
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2214-72MMX55M
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena MASKING TAPE PAPER 72MM X 55M
Fitxak: 2214-72MMX55M.pdf
  • Mezua
2214-72MMX55Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2214-72MMX55M fabrikatzailea 3M
deskribapena MASKING TAPE PAPER 72MM X 55M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3472 pcs Datuen fitxa 2214-72MMX55M.pdf
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Erresistentzia termikoa Crepe Paper Zinta zabalera - Geh -
Zinta mota 150°F (66°C) - 30 minutes Tape included Masking
estali 180' (55.0m) 60 yds Series 2214
Torlojuaren tamaina Rubber RoHS egoera Roll
Beste izenak 00021200260780
221472MMX55M
Material lodiera 2.83" (72.00mm)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 2214-72MMX55M deskribapena MASKING TAPE PAPER 72MM X 55M