22-50-3903-WHITE
3M3M
22-50-3903-WHITE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 22-50-3903-WHITE
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DUCT CLOTH WHITE 22"X 50YDS
Fitxak: 22-50-3903-WHITE.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 728 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 728 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
22-50-3903-WHITEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 22-50-3903-WHITE fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DUCT CLOTH WHITE 22"X 50YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 728 pcs Datuen fitxa 22-50-3903-WHITE.pdf
Zabalera 22.00" (558.80mm) Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max
Zinta mota Duct Cloth Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series 3903
Luzera 150' (45.7m) 50 yds Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore White Babeskopia, Garraiolaria Vinyl
Atxikidura Rubber
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CONN HOUSING DUAL ROW 8POS .100
Stockean: 69353 pcs
Deskarga: 22-55-2082.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Aries Electronics, Inc.
deskribapena: 625 DIP HDR SCRW MACH CONTACT
Stockean: 20426 pcs
Deskarga: 22-4625-70.pdf
RFQ
22-50-3903-BLUE
22-50-3903-BLUE
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DUCT CLOTH BLUE 22"X 50YDS
Stockean: 820 pcs
Deskarga: 22-50-3903-BLUE.pdf
fabrikatzaileak: Chemtronics
deskribapena: PLATO SOLDERING TIP - 1/8"
Deskarga:
22-4820-90C
22-4820-90C
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
Deskarga: 22-4820-90C.pdf
22-50-3903-BLACK
22-50-3903-BLACK
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DUCT CLOTH BLACK 22"X 50YDS
Stockean: 813 pcs
Deskarga: 22-50-3903-BLACK.pdf
fabrikatzaileak: Kester
deskribapena: SOLDER FLUX-CORED/88 .062" 15LB
Stockean: 81 pcs
deskribapena: CONN HOUSING 4POS .100 DUAL
deskribapena: CONN HOUSING 14POS .100 DUAL
deskribapena: CONN HOUSING 12POS .100 DUAL
deskribapena: CONN HOUSING DUAL ROW 4POS .100