155234-5403-RB
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 155234-5403-RB
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena 2MM LATCH/EJECT HEADER 34 CONTAC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1050 pcs
  • Mezua
155234-5403-RBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 155234-5403-RB fabrikatzailea 3M
deskribapena 2MM LATCH/EJECT HEADER 34 CONTAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14063 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series 1552 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tray
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 00051115588631
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.247" (6.28mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 1.25A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.155" (3.94mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.150" (3.81mm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
155234-5202-RA
155234-5202-RA
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN HDR 2MM 34POS 10U" AU RA
Stockean: 15515 pcs
Deskarga: 155234-5202-RA.pdf
RFQ
155234-6202-RB
155234-6202-RB
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN HDR 2MM 34POS 30U" AU VERT
Stockean: 14418 pcs
Deskarga: 155234-6202-RB.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: PLUG 4POS