155206-5203-RB
3M3M
155206-5203-RB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 155206-5203-RB
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 2MM 6POS R/A .155"
Fitxak: 1.155206-5203-RB.pdf2.155206-5203-RB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1071 pcs
  • Mezua
155206-5203-RBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 155206-5203-RB fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 2MM 6POS R/A .155" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45725 pcs Datuen fitxa 1.155206-5203-RB.pdf2.155206-5203-RB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series 1552 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tray
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 0 00 51111 17007 6
1552065203RB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.247" (6.28mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 1.25A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.155" (3.94mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.150" (3.81mm)