153214-2000-RB-WB
3M3M
153214-2000-RB-WB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 153214-2000-RB-WB
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN 2MM SKT 14POS THRU-BRD SMD
Fitxak: 153214-2000-RB-WB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2400 pcs
  • Mezua
153214-2000-RB-WBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 153214-2000-RB-WB fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN 2MM SKT 14POS THRU-BRD SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66797 pcs Datuen fitxa 153214-2000-RB-WB.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VDC Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series 1532
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 05111166125
1532142000RBWB
3M5414TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.129" (3.28mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Pick and Place
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 14 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket