152250-0200-GG
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 152250-0200-GG
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET IDC 2MM 50POS 15GOLD
Fitxak:
  • Mezua
152250-0200-GGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 152250-0200-GG fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET IDC 2MM 50POS 15GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6903 pcs Datuen fitxa
Wire mota Ribbon Cable Wire Gauge 28 AWG
Series 1522 Errenkada tartea 0.079" (2.00mm)
Pitch 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak 00051138272272
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak Closed End Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 50 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 28 AWG Harremanetarako mota Female Socket
Kontaktua Amaitu Loditasuna 15.0µin (0.38µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Receptacle Kolore Gray
Kable amaitzea IDC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: SENSOR/ACTUATOR CABLE 8-POS
Stockean: 2766 pcs
Deskarga: 1522503.pdf
RFQ
152250-0213-GB
152250-0213-GB
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET IDC 2MM 50POS 30GOLD
Stockean: 6693 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: 3M