152212-0200-GG
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 152212-0200-GG
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET IDC 2MM 12POS 15GOLD
Fitxak:
  • Mezua
152212-0200-GGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 152212-0200-GG fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET IDC 2MM 12POS 15GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5608 pcs Datuen fitxa
Wire mota Ribbon Cable Wire Gauge 28 AWG
Series 1522 Errenkada tartea 0.079" (2.00mm)
Pitch 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak 00051111967102
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak Closed End Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 12 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 28 AWG Harremanetarako mota Female Socket
Kontaktua Amaitu Loditasuna 15.0µin (0.38µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Receptacle Kolore Gray
Kable amaitzea IDC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
152212-0210-GB
152212-0210-GB
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET IDC 2MM 12POS 30GOLD
Stockean: 3005 pcs
Deskarga:
RFQ
152212-0103-GG
152212-0103-GG
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET IDC 2MM 12POS 15GOLD
Stockean: 5640 pcs
Deskarga:
RFQ