12X12-6-433
3M3M
12X12-6-433 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12X12-6-433
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE ALUM FOIL SILVER 12"X 12"
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
12X12-6-433ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12X12-6-433 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE ALUM FOIL SILVER 12"X 12" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5901 pcs Datuen fitxa
Zabalera 12.00" (304.80mm) Usage Heat Dissipation, Reflection
Lodiera - Atzera, Garraiolaria 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Lodiera - Atxikidura 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm)
Lodiera 0.0036" (3.6 mils, 0.091mm) Tenperatura barrutia -65°F ~ 600°F (-54°C ~ 316°C)
Zinta mota Aluminum Foil Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series 433
Packaging Bulk Beste izenak 12X126433
3M10189
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 12.00" (304.80mm)