12X12-12-9629PC
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12X12-12-9629PC
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COAT CLR 12"X 12" 12PK
Fitxak: 12X12-12-9629PC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
12X12-12-9629PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12X12-12-9629PC fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COAT CLR 12"X 12" 12PK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2623 pcs Datuen fitxa 12X12-12-9629PC.pdf
Zabalera 12.00" (304.80mm) Usage General Purpose
Lodiera - Atzera, Garraiolaria 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm) Lodiera - Atxikidura 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm)
Lodiera 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C)
Zinta mota Double Coated, Double Sided Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 24 Months Series 9629PC
Beste izenak 12X12-12-9629PC-ND
3M155984
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 12.00" (304.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant