1.875-5-RP45
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.875-5-RP45
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COATED GRY 1 7/8"X 5YDS
Fitxak: 1.875-5-RP45.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
1.875-5-RP45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.875-5-RP45 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COATED GRY 1 7/8"X 5YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2350 pcs Datuen fitxa 1.875-5-RP45.pdf
Zabalera 1.88" (47.63mm) 1 7/8" Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max
Zinta mota Double Coated, Double Sided Apal Life Start Date of Shipment
Apalategia 24 Months Series VHB™ RP45
Luzera 15' (4.6m) 5 yds Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore Gray Babeskopia, Garraiolaria Acrylic Foam
Atxikidura Acrylic
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DBL COATED BLK 1 7/8"X 5YDS
Stockean: 1416 pcs
Deskarga: 1.875-5-5962.pdf
RFQ
1.8BWD
1.8BWD
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: LED BLUE DIFFUSED 1.8MM T/H
Stockean: 79587 pcs
Deskarga: 1.8BWD.pdf
RFQ
1.875-5-RP62
1.875-5-RP62
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DBL COATED GRY 1 7/8"X 5YDS
Deskarga: 1.875-5-RP62.pdf
1.8AD
1.8AD
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: LED AMBER DIFFUSED 1.8MM T/H
Deskarga: 1.8AD.pdf
1.8GD
1.8GD
deskribapena: LED GREEN DIFFUSED 1.8MM T/H