060-75-02R10
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 060-75-02R10
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena 3M VISOR 060-75-02R10, GRAY
Fitxak:
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Stock egoera 534 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 534 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
060-75-02R10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 060-75-02R10 fabrikatzailea 3M
deskribapena 3M VISOR 060-75-02R10, GRAY Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 534 pcs Datuen fitxa
Series * Beste izenak 50051138722536
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
deskribapena: AMPLIFIER 10 VDC OUT 32 VDC INPU
Stockean: 188 pcs
Deskarga:
RFQ
060-N780-04
060-N780-04
deskribapena: IND PRESSURE TRANSMITTER 250 PSI
Stockean: 244 pcs
Deskarga: 060-N780-04.pdf
RFQ
deskribapena: IND PRESSURE TRANSMITTER 750 PSI
Stockean: 283 pcs
Deskarga: 060-N780-06.pdf
deskribapena: AMPLIFIER FOR MV/V INPUT 5 V OUT
Stockean: 196 pcs
Deskarga:
deskribapena: IND PRESSURE TRANSMITTER 1000 PS
Stockean: 277 pcs
deskribapena: BENCH TOP BRACKET FOR MODEL GM
Stockean: 1094 pcs
deskribapena: AMPLIFIER 20 MA OUT 32V INPUT
Stockean: 190 pcs
deskribapena: IND PRESSURE TRANSMITTER 200 PSI
Stockean: 239 pcs
deskribapena: AMPLIFIER 5 VDC OUTPUT 28 VDC IN
Stockean: 195 pcs
deskribapena: AMPLIFIER FOR MV/V INPUT 10V OUT
Stockean: 227 pcs
Deskarga: 060-6881-02.pdf
deskribapena: IND PRESSURE TRANSMITTER 500 PSI