0.875-5-RP62
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0.875-5-RP62
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COATED GRAY 7/8"X 5YDS
Fitxak: 0.875-5-RP62.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
0.875-5-RP62ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0.875-5-RP62 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COATED GRAY 7/8"X 5YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4453 pcs Datuen fitxa 0.875-5-RP62.pdf
Zabalera 0.88" (22.35mm) 7/8" Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max