0.75-50-3903-RED
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0.75-50-3903-RED
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DUCT CLOTH RED 3/4"X 50YDS
Fitxak: 0.75-50-3903-RED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
0.75-50-3903-REDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0.75-50-3903-RED fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DUCT CLOTH RED 3/4"X 50YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12985 pcs Datuen fitxa 0.75-50-3903-RED.pdf
Zabalera 0.75" (19.05mm) 3/4" Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max
Zinta mota Duct Cloth Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series 3903
Luzera 150' (45.7m) 50 yds Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore Red Babeskopia, Garraiolaria Vinyl
Atxikidura Rubber
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0.75-5-471YELLOW
0.75-5-471YELLOW
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: 3M 471 VINYL YELLOW TAPE - 0.75"