0.625-5-RP32
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0.625-5-RP32
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COATED GRAY 5/8"X 5YDS
Fitxak: 0.625-5-RP32.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
0.625-5-RP32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0.625-5-RP32 fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COATED GRAY 5/8"X 5YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5305 pcs Datuen fitxa 0.625-5-RP32.pdf
Zabalera 0.63" (16.00mm) 5/8" Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0320" (32.0 mils, 0.813mm) Tenperatura barrutia 200°F (93°C) Max