0.5-5-5559I
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0.5-5-5559I
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE INDICATOR WHITE 1/2"X 5YDS
Fitxak: 0.5-5-5559I.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
0.5-5-5559Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0.5-5-5559I fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE INDICATOR WHITE 1/2"X 5YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3713 pcs Datuen fitxa 0.5-5-5559I.pdf
Zabalera 0.50" (12.70mm) 1/2" Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) Tenperatura barrutia -40°F ~ 149°F (-40°C ~ 65°C)
Zinta mota Indicator Apal Life Start Date of Manufacture
Apalategia 18 Months Series 5559I
Beste izenak 0.5-5-5559I-ND
3M156920
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Luzera 15' (4.6m) 5 yds Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore White Babeskopia, Garraiolaria Paper
Atxikidura Acrylic
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0.5-50-3903-RED
0.5-50-3903-RED
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DUCT CLOTH RED 1/2"X 50YDS
Stockean: 18761 pcs
Deskarga: 0.5-50-3903-RED.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE INDICATOR WHITE 1/2"X 5YDS
Stockean: 3486 pcs
Deskarga: 0.5-5-5558.pdf
RFQ
0.5-5-471BLUE
0.5-5-471BLUE
deskribapena: 3M 471 VINYL BLUE TAPE - 0.5" X