0.25-5-4492B
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0.25-5-4492B
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena TAPE DBL COATED BLACK 1/4"X 5YDS
Fitxak: 0.25-5-4492B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
0.25-5-4492Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0.25-5-4492B fabrikatzailea 3M
deskribapena TAPE DBL COATED BLACK 1/4"X 5YDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25822 pcs Datuen fitxa 0.25-5-4492B.pdf
Zabalera 0.25" (6.35mm) 1/4" Usage -
Lodiera - Atzera, Garraiolaria - Lodiera - Atxikidura -
Lodiera 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm) Tenperatura barrutia 158°F (70°C) Max