3KASMC17AHE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
3KASMC17AHE3/9AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3KASMC17AHE3/9AT
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
Fitxak: 3KASMC17AHE3/9AT.pdf
  • Mezua
3KASMC17AHE3/9ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3KASMC17AHE3/9AT fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3664 pcs Datuen fitxa 3KASMC17AHE3/9AT.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 18.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 17V Tentsioa - Tasa DO-214AB (SMCJ)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 3000W (3kW) Energia - Peak Pulse 109A
polarizazio DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 185°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 3KASMC17AHE3/9AT deskribapena TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27.6V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3KASMC17AHM3_A/H
3KASMC17AHM3_A/H
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 17V 30.5V DO214AB
Stockean: 2860 pcs
Deskarga: 3KASMC17AHM3_A/H.pdf
RFQ
3KASMC17AHE3_B/I
3KASMC17AHE3_B/I
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 17VWM DO214AB
Stockean: 179285 pcs
Deskarga: 3KASMC17AHE3_B/I.pdf
RFQ
3KASMC17AHE3/57T
3KASMC17AHE3/57T
deskribapena: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Deskarga: 3KASMC17AHE3/57T.pdf
3KASMC16AHM3_B/I
3KASMC16AHM3_B/I
deskribapena: TVS DIODE 16VWM DO214AB
Deskarga: 3KASMC16AHM3_B/I.pdf
3KASMC16HE3_A/H
3KASMC16HE3_A/H
deskribapena: TVS DIODE 16V 28.8V DO214AB
Deskarga: 3KASMC16HE3_A/H.pdf
3KASMC16HE3/57T
3KASMC16HE3/57T
Deskarga: 3KASMC16HE3/57T.pdf
3KASMC17AHE3_A/H
3KASMC17AHE3_A/H
Deskarga: 3KASMC17AHE3_A/H.pdf
3KASMC16HE3_A/I
3KASMC16HE3_A/I
Deskarga: 3KASMC16HE3_A/I.pdf
3KASMC17AHE3_A/I
3KASMC17AHE3_A/I
Deskarga: 3KASMC17AHE3_A/I.pdf
3KASMC16HE3/9AT
3KASMC16HE3/9AT
deskribapena: TVS DIODE 16VWM 28.8VC DO214AB
Deskarga: 3KASMC16HE3/9AT.pdf
3KASMC17AHM3_A/I
3KASMC17AHM3_A/I
Deskarga: 3KASMC17AHM3_A/I.pdf
3KASMC17AHE3_B/H
3KASMC17AHE3_B/H