293D334X9035A2TE3
Vishay Sprague
293D334X9035A2TE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 293D334X9035A2TE3
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Sprague
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.33UF 35V 10% 1206
Fitxak: 293D334X9035A2TE3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
293D334X9035A2TE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 293D334X9035A2TE3 fabrikatzailea Vishay Sprague
deskribapena CAP TANT 0.33UF 35V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 729490 pcs Datuen fitxa 293D334X9035A2TE3.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 35V
Mota Molded tolerantzia 0.33µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea A
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series TANTAMOUNT®, 293D
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 718-1141-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 293D334X9035A2TE3 Bizitza @ tenperatura. 13 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 0.33µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 13 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP TANT 0.33UF 35V 10% 1206 eskaerak -