1.5SMC82AHE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5SMC82AHE3/9AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5SMC82AHE3/9AT
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO214AB
Fitxak: 1.5SMC82AHE3/9AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
1.5SMC82AHE3/9ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5SMC82AHE3/9AT fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 300031 pcs Datuen fitxa 1.5SMC82AHE3/9AT.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 77.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 70.1V Tentsioa - Tasa DO-214AB (SMCJ)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, 1.5SMC, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 13.3A
polarizazio DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1.5SMC82AHE3/9AT deskribapena TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO214AB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 113V Edukiera @ maiztasuna -