1.5SMC540A-M3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5SMC540A-M3/9AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5SMC540A-M3/9AT
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 459VWM 740VC SMCJ
Fitxak: 1.5SMC540A-M3/9AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
1.5SMC540A-M3/9ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5SMC540A-M3/9AT fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 459VWM 740VC SMCJ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 192182 pcs Datuen fitxa 1.5SMC540A-M3/9AT.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 513V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 459V Tentsioa - Tasa DO-214AB (SMCJ)
Mota Zener Series 1.5SMC, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 2.03A
polarizazio DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1.5SMC540A-M3/9AT deskribapena TVS DIODE 459VWM 740VC SMCJ
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 740V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5SMC540A-M3/57T
1.5SMC540A-M3/57T
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 459VWM 740VC SMCJ
Stockean: 195330 pcs
Deskarga: 1.5SMC540A-M3/57T.pdf
RFQ
1.5SMC540A-E3/9AT
1.5SMC540A-E3/9AT
deskribapena: TVS DIODE 459VWM 740VC DO214AB
Stockean: 298876 pcs
Deskarga: 1.5SMC540A-E3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC540AHE3_A/H
1.5SMC540AHE3_A/H
Deskarga: 1.5SMC540AHE3_A/H.pdf
1.5SMC540AHE3_AIH
1.5SMC540AHE3_AIH
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 459V 740V DO214AB
Deskarga: 1.5SMC540AHE3_AIH.pdf
1.5SMC540
1.5SMC540
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 486V 777V DO214AB
Deskarga: 1.5SMC540.pdf
1.5SMC540A
1.5SMC540A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 486V 740V DO214AB
Deskarga: 1.5SMC540A.pdf
1.5SMC540A-E3/57T
1.5SMC540A-E3/57T
Deskarga: 1.5SMC540A-E3/57T.pdf
1.5SMC540CA
1.5SMC540CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: 1.5SMC540CA.pdf
1.5SMC540AHE3_A/I
1.5SMC540AHE3_A/I
Deskarga: 1.5SMC540AHE3_A/I.pdf
1.5SMC540AHE3_ALL
1.5SMC540AHE3_ALL
Deskarga: 1.5SMC540AHE3_ALL.pdf