RT2010FKE0712KL
YageoYageo
RT2010FKE0712KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT2010FKE0712KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 12K OHM 1% 1/2W 2010
Fitxak: RT2010FKE0712KL.pdf
  • Mezua
RT2010FKE0712KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT2010FKE0712KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 12K OHM 1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1677052 pcs Datuen fitxa RT2010FKE0712KL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.5W, 1/2W
Tentsioa - Tasa 2010 Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Series RT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2010 (5025 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RT2010FKE0712KL Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 12k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES SMD 12K OHM 1% 1/2W 2010 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film