RT0402DRD0710KL
YageoYageo
RT0402DRD0710KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0402DRD0710KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10K OHM 0.5% 1/16W 0402
Fitxak: RT0402DRD0710KL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
RT0402DRD0710KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0402DRD0710KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 10K OHM 0.5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11698014 pcs Datuen fitxa RT0402DRD0710KL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.063W, 1/16W
Tentsioa - Tasa 0402 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series RT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 311-2131-2
RT0402DRD0710KL-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 10k Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5% deskribapena RES SMD 10K OHM 0.5% 1/16W 0402