RC1206FR-07510RL
YageoYageo
RC1206FR-07510RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC1206FR-07510RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 510 OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.RC1206FR-07510RL.pdf2.RC1206FR-07510RL.pdf3.RC1206FR-07510RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RC1206FR-07510RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC1206FR-07510RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 510 OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Series RC
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 311-510FRDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 510 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 510 OHM 1% 1/4W 1206