7Q-20.800MBG-T
TXC CORPORATIONTXC CORPORATION
7Q-20.800MBG-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7Q-20.800MBG-T
Fabrikatzaileak / Marka: TXC Corporation
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 20.80MHZ SINE WAVE SMD
Fitxak: 1.7Q-20.800MBG-T.pdf2.7Q-20.800MBG-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
7Q-20.800MBG-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7Q-20.800MBG-T fabrikatzailea TXC CORPORATION
deskribapena OSC TCXO 20.80MHZ SINE WAVE SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55399 pcs Datuen fitxa 1.7Q-20.800MBG-T.pdf2.7Q-20.800MBG-T.pdf
Mota TCXO Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell estiloa 3.3V Series 7Q
RoHS egoera Tape & Reel (TR) balorazio -
polarizazio 4-SMD, No Lead Irteera -
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.043" (1.10mm) Maiztasuna Tolerantzia ±500ppb
Frekuentzia - Irteera 1 - Frequency 20.8MHz
Zabaldutako deskribapena 20.8MHz Clipped Sine Wave TCXO Oscillator Surface Mount 3.3V 2mA deskribapena OSC TCXO 20.80MHZ SINE WAVE SMD
Uneko - Hornikuntza (Max) Clipped Sine Wave Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 2mA