UP050B103K-A-BZ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UP050B103K-A-BZ
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 50V AXIAL
Fitxak: 1.UP050B103K-A-BZ.pdf2.UP050B103K-A-BZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
UP050B103K-A-BZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UP050B103K-A-BZ fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 10000PF 50V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2497627 pcs Datuen fitxa 1.UP050B103K-A-BZ.pdf2.UP050B103K-A-BZ.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia 10000pF
Lodiera (Max) B Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Series -
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
balorazio - polarizazio Axial
Beste izenak CH UP050 B103K-A-B Z Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia UP050B103K-A-BZ Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor B Axial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 10000PF 50V AXIAL