UMK105CG8R2CV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK105CG8R2CV-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMK105CG8R2CV-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8.2PF 50V NP0 0402
Fitxak: UMK105CG8R2CV-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
UMK105CG8R2CV-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMK105CG8R2CV-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 8.2PF 50V NP0 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10055914 pcs Datuen fitxa UMK105CG8R2CV-F.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RM UMK105 CG8R2CV-F
RM UMK105CG8R2CV-F
UMK105 CG8R2CV-F
UMK105 CG8R2CV-F-ND
UMK105 CG8R2CVF
UMK105CG8R2CVF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 8.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 8.2pF