UMK063CG101JT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK063CG101JT-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMK063CG101JT-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 50V NP0 0201
Fitxak: 1.UMK063CG101JT-F.pdf2.UMK063CG101JT-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
UMK063CG101JT-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMK063CG101JT-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 100PF 50V NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8714571 pcs Datuen fitxa 1.UMK063CG101JT-F.pdf2.UMK063CG101JT-F.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia 100pF
Lodiera (Max) C0G, NP0 Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series M
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
balorazio - polarizazio 0201 (0603 Metric)
Beste izenak 587-3207-2
RM UMK063 CG101JT-F
UMK063CG101JTF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia UMK063CG101JT-F Lead Style 0.013" (0.33mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 100PF 50V NP0 0201