TMK316C6106KL-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK316C6106KL-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK316C6106KL-T
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10UF 25V X6S 1206
Fitxak: TMK316C6106KL-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
TMK316C6106KL-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK316C6106KL-T fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 10UF 25V X6S 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1146258 pcs Datuen fitxa TMK316C6106KL-T.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia 10µF
Lodiera (Max) X6S Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series M
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
balorazio - polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak CE TMK316 C6106KL-T Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia TMK316C6106KL-T Lead Style 0.071" (1.80mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X6S 1206 (3216 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 10UF 25V X6S 1206